Zeštíhlení postavy

LIFT-GEL BUTTOCKS & HIPS
Vypínací gel na hýždě a boky

Vypínací gel na hýždě a boky s novou parfemací a účinným liporedukčním systémem (Lipomoist, kofein a mořské řasy) je určený pro zeštíhlení a remodelaci zadečku a boků. Účinné látky stimulují lipolýzu a dlouhodobě zabraňují opětovnému ukládání tuků v problematických partiích.
Aplikujte krouživými pohyby 2x denně po dobu alespoň 1 měsíce a oblast zadečku a boků zeštíhlí o 1 konfekční velikost.
Obsah: 150 ml

269 Kč

SLIM-GEL ABDOMEN RESHAPING
Zeštíhlující gel na bříško

Intenzivní zeštíhlující gel s kofeinem, escinem a speciálními polysacharidy, které stimulují štěpení tuků v pokožce a preventivně působí proti jejich ukládání. Účinné látky problematické partie prokrvují a pomáhají odvádět zadržovanou vodu.
Pravidelným používáním během 1 měsíce oblast bříška zeštíhlí až o 1 konfekční velikost, pokožka bude pevnější a pružnější a příjemně provoněná novou vůní. Aplikujte krouživými pohyby 2x denně.
Obsah: 150 ml

269 Kč

SLIM-MILK INTENSIVE
Zeštíhlující tělové mléko

Intenzivní zeštíhlující tělové mléko s novou parfemací pro ošetření problematických partií celého těla obsahuje výtažky z mořských řas, které aktivně působí na tukové buňky, uvádí do chodu odbourávání tuků a zabraňují jejich dalšímu ukládání, podporují zeštíhlení, zpevňují pokožku a zmírňují projevy celulitidy.
Při pravidelném používání dosáhnete průměrného zeštíhlení až o 3,1 cm za 28 dní. Aplikujte 2x denně na problematické partie.
Balení: 150 ml

269 Kč