Seznamte se se svým tělem a udělejte ho krásnější!
Jak a čím?

Sexy křivky, jemná a zpevněná pokožka, oslňující vizáž? Pro funkční kosmetiku Enja, která letos slaví 20 let, žádný problém! Je to totiž nejúspěšnější kompletní řada v péči o tělo! Sbohem, celulitido, strie a ochablosti. Už nikdy víc!

Můžete cvičit, starat se o vlasy, nehty i oblečení, ale pokud vaše pokožka nedostane to, co si zaslouží, váš vzhled nikdy nebude famózní. Tak rozmazlujte a hýčkejte svoje tělo, věnujte mu denně dvě až čtyři minuty svého času a těšte se z odměn, jako je štíhlé tělo, oslnivá, žádaná a na dotek velmi příjemná pokožka bez viditelných vad – a s jejím znovuzrozením i nárůst sebevědomí. Tuhle lásku a péči si okamžitě zamilujete!

Zeštíhlení a zpevnění postavy. Na počkání!

Co musíte udělat pro to, aby se obvod vašeho pasu či jiné problémové partie zmenšil až o 3,1 centimetru už za 28 dní? Dvakrát denně dvě minuty používat intenzivní zeštíhlující tělové mléko z řady Body Love Program, která obsahuje výtažky z mořských řas, jež aktivně působí na tukové buňky, uvádí do chodu odbourávání tuků a zabraňuje jejich dalšímu ukládání, podporuje zeštíhlení, zpevňuje pokožku a zmírňuje projevy celulitidy. Stehna, bříško, zadeček? Každá část vašeho těla si zaslouží pozornost!

A pokud je vaším největším strašákem právě „vypouklé“ bříško, vyzkoušejte intenzivní zeštíhlující gel s kofeinem, který zbavuje zadržované vody! Výsledek? Zeštíhlení až o jednu konfekční velikost za 30 dní.

Opět platí, že nanášení krouživými pohyby a dvouminutová masáž jsou v tomto případě skvěle investovaný čas. Když k tomu přidáte například ještě cvičení pilates, což je sestava cviků, při kterých se zapojují svaly břicha, hýždí a bederní oblasti, efektivně tím podpoříte a urychlíte účinek! (Nenechte se zmýlit, že pohyby při pilates jsou pomalé, jedná se o velmi efektivní systém tvarování postavy.)

Tělo pružné, pevné a sexy

Sebevědomá nahota se stane vaším druhým já!  A jen za dvě minuty péče!  Zpevňující gel navíc dlouhodobě zabraňuje opětovnému ukládání tuků v problematických partiích. (Aplikujte krouživými pohyby každý večer po dobu alespoň 1 měsíce.)

Tělové balzámy s koenzymem Q10 a kreatinem zajistí, aby byla pokožka jemná a vláčná. Nebudete tak potřebovat už vůbec nic. Sebevědomá nahota se stane vaším druhým já! A jen za dvě minuty péče? Lepší už to ani být nemůže! Což se dá tvrdit i o remodelačních přípravcích určených pro zpevnění kontur těla. Jejich další výhodou je to, že dlouhodobě zabraňují opětovnému ukládání tuků v problematických partiích. (Aplikujte krouživými pohyby 2x denně po dobu alespoň 1 měsíce.)

Dekolt a poprsí jako ze žurnálu

Zadeček nebo stehna jsou to poslední, na co se soustředíte, protože při pohledu do zrcadla vzdycháte nad nelichotivým a celkově ochablým stavem svého dekoltu? Pružnost a tonizace se mu dá vrátit díky kaštanovému extraktu a výtažku z mořských řas! Myslete však na to, že aby masáž byla účinná, je nutné nanášet vypínací krém od spodní části ňader.

Pomůže také, když vsadíte na dámské kliky. Před provedením správného kliku se ujistěte, že máte dlaně umístěné zhruba na šíři ramen, hlava je v prodloužení trupu, záda jsou ve vodorovné pozici a ramena stažená od uší dolů. Pokud zvládnete alespoň deset kliků po třech seriích, výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Důležitá je však pravidelnost. Jak v nanášení přípravků, tak i ve cvičení.

Svět bez dolíčků je prostě hezčí!

Pomerančová kůže, tedy nahromaděná tuková tkáň v místech, která jsou chtě nechtě vidět, trápí kdekoho. Už máte za sebou všechna ta doporučení týkající se dostatečného pití vody, cvičení, vyvážené stravy, sauny – a pořád nic?

Proměna pokožky s nevzhlednými dolíčky v obdivované plátno jako od Vincenta van Gogha se bohužel neděje přes noc. Ale i tak se hebké pokožky dá docílit s pomocí spreje, gelu, oleje či třeba séra, jež uvádí do chodu odbourávání tuků. Aplikace přípravků krouživými pohyby, a to opět dvakrát denně, by měla být samozřejmostí. Než k tomu po sprše dojde, střídejte studenou a teplou vodu.

Jak zatočit se striemi?

Ať už vás strie trápí chvíli nebo léta, k tomu, aby vám zamávaly na rozloučenou, je zapotřebí podpora tvorby kolagenu, tedy dostatečný přísun vitamínu C a E, zinku a oxidu křemičitého. Opět platí, že správné přípravky v kombinaci s pravidelným pohybem a dodržováním pitného režimu vyhladí a zkrášlí vaše tělo takovým způsobem, že na něj konečně budete pyšná!