Jak si připadat hezčí a milovaná? Tahle hra vám přejde do krve!

Svůdnější snadno a rychle? Pózujte. Jen tak si vás všichni spolehlivě všimnou – a vy dosáhnete svého bez jediného slova. A nejlepší na tom je, že se ani nemusíte přibližovat k mírám modelek! Za vším hledejte triky s postavením těla…

Každý prochází obdobím, kdy své tělo nenávidí. Ať už je to v pubertě, po rozchodu, po chirurgickém zásahu… Kdo by to neznal? Ovšem chvíle, kdy se cítíme být nemilované, nešťastné, neatraktivní, zkrátka k ničemu, sice přicházejí, ale i odcházejí. A se správnými triky na svoji „oběť“ ani nepůsobí dlouho. Pokud právě teď procházíte obdobím „nejradši bych se neviděla“, tohle vám změní život.

Vžijte se do role

Nestyďte se být sexy, změnit svůj starý, nudný styl a osvojit si nové pohyby a gesta. Začněte tím, jak si připadat hezčí. A to jako jde? Samozřejmě. Britská sexuoložka Tracey Cox má takový malý trik… Chovejte se sebejistě: stůjte zpříma, mluvte hlasitě a dívejte se lidem do očí. Ostatní si budou myslet, že sebejistota je vaše druhé jméno, a taky se k vám odpovídajícím způsobem začnou chovat. Tím se spustí řetězová reakce.

Ze začátku pouze hrajete sexy, svůdnou a sebevědomou krásku, jenže s reakcemi okolí vám tahle role brzy přejde do krve. Vaše projevy již nebudou předstírané, ale přirozené. Jak to? Změní-li se řeč vašeho těla, mysl se často přizpůsobí, jak říká výše zmíněná odbornice. Tak roztahujte koutky, usmívejte se, produkujte takzvané veselé hormony a chovejte se jako andílek Victoria’s Secret. A hrajte to tak dlouho, dokud tomu skutečně nebudete věřit! Co dalšího vám pomůže?

Používejte sebevědomé pozice

Do kanceláře, do školky, na hřiště, do baru… Tam všude musíte přijít – chůzí. Ta houpavá, která jde každé ženě, protože má pohyblivější pánev, přitahuje pohledy úplně všech. Už chápete, kam tím míříme? Pokud chcete, aby vaše tělo skutečně žensky vyniklo a nezapadalo do davu (nezáleží na tom, jaké je výšky nebo hmotnosti), vlňte pánví, pohupujte boky, vypněte hrudník a opět vsaďte na dramatický pohled z očí do očí. Už si vás nikdo nebude plést s věšákem na šaty! A propos, víte, jak zařídit, aby se s vámi ostatní rádi dali do řeči? Snažte se jim co nejvíc ukazovat dlaně a zápěstí. Ty podle odborníků na řeč těla signalizují upřímnost a otevřenost.

Nezakrývejte své nedostatky

Pokud si říkáte, že všechno ty vaše pocity o škaredosti, tloušťce a méněcennosti pramení z toho, že ve skutečnosti nemáte co na sebe, nejste daleko od pravdy. Ano, oblečení dělá hodně. Jenže trochu jinak, než si myslíte. Svoje přednosti ideálně „prodáte“ tak, že přestanete zakrývat tělesné partie, které se vám nezdají, a místo toho začnete odhalovat ty, nad kterými se telelíte blahem – i kdyby to měly být třeba ruce. Uvidíte, že když si tohle uvědomíte, v obchodě s oblečením začnete úplně jinak uvažovat a nakupovat. Rozšíříte módní repertoár i šatník. Na to vemte jed. A když už jsme u těch pozic, vyplatí se vědět, jak zabodovat i u těch milostných. Trocha toho správného úhlu se přece hodí vždycky.

Probuďte svůj milostný život

Jediná lichotivá poloha pro všechna přírodní ňadra je vleže na zádech (takhle udržují tvar). Ženské tělo jako takové vypadá nejlépe, když připomíná „závodního koně“. Při milování se narovnejte, aby váš trup vypadal co možná nejdelší, prohněte se mírně dozadu (vystrčte prsa a zadek). Tohle prohnutí vypadá báječně snad u všech dosud evidovaných milostných pozic (mimochodem, oficiálně jich je asi šest set), ale zvlášť v polohách, kdy jste nahoře nebo klečíte při milování zezadu. Je to dáno tím, že je zdůrazněn rozdíl poměru vašich ramen a boků, čímž se váš pas zdá mnohem útlejší. Nemáte zač…