Pokožka bez celulitidy

ANTI-CELLULITE BODY OIL
Tělový olej proti celulitidě a striím

Tělový olej zlepšuje vzhled pokožky. Vyvážená kombinace vysoce účinných přírodních olejů viditelně vyhlazuje celulitidu, zlepšuje vzhled strií a omezuje jejich vznik. Tělový olej zanechává pokožku vyhlazenou, vláčnou a jemnou na dotek. Pravidelná masáž zlepšuje krevní a lymfatický oběh, urychluje odvodnění a oživuje unavenou pokožku.
Aplikujte krouživými pohyby 2x denně. Při pravidelném používání, v kombinaci s masáží, zaznamenáte první viditelné známky zpevnění a remodelace těla do 3 týdnů!
Pro dosažení co nejlepšího efektu doporučujeme používat 8 týdnů a dodržovat zdravý životní styl.
Balení: 100 ml

199 Kč

CRYO CELLU SLIM
Chladivý sprej proti celulitidě

Chladivý sprej proti celulitidě se zeštíhlujícím efektem pomáhá navrátit a udržet svůdné křivky. Účinný komplex látek SYMFIT™ a kofein aktivují a urychlují odbourávání tuků, redukují velikost tukových buněk až o 35 % již za 10 dní*. Používáním při redukční dietě se podpoří proces zeštíhlení a omezí jo-jo efekt vzhledu pomerančové kůže.
•     současné působení aktivních látek vyvolává pocit chladu jako při kryolipolýze
•     snadná aplikace pomocí rozprašovače
•     lehká, okamžitě vstřebatelná textura
Aplikujte krouživými pohyby na problematické partie 2x denně.
* Testováno ex-vivo
Balení: 150 ml

269 Kč

ANTI-CELLULITE SHAPING GEL
Zpevňující gel proti celulitidě

Zpevňující gel zlepšuje vzhled chronické celulitidy a působí proti ukládání tuků během noci. Účinná látka Nocturshape™, extrakty z mořských řas a kofein posilují rozklad tuků v pokožce, brání úbytku kolagenu i elastinu a napomáhají formovat postavu.
Aplikujte krouživými pohyby na problematické partie každý večer a již za 1 měsíc dojde ke zlepšení vzhledu celulitidy o 12,5 % a obvod stehen se zmenší o 1,1 cm*!
* Test in-vivo
Balení: 200 ml

269 Kč

ANTI-CELLULITE SERUM
Zpevňující sérum proti celulitidě

Sérum s vysoce účinným liporedukčním systémem Provislim™, kofeinem a rostlinnými extrakty je určené pro remodelaci a zpevnění kontur těla. Účinné látky aktivně působí na tukové buňky, uvádí do chodu odbourávání tuků, zabraňují jejich dalšímu ukládání a podporují zeštíhlující účinek. Tělový gel aktivuje mikrocirkulaci v pokožce a odvádí zadržovanou vodu. Redukuje projevy celulitidy, vypíná pokožku a zvyšuje její pružnost a pevnost.
Aplikujte krouživými pohyby 2x denně.
Při pravidelném používání, v kombinaci s masáží, zaznamenáte první viditelné známky zpevnění a remodelace těla do 3 týdnů! Pro dosažení co nejlepšího efektu doporučujeme používat 8 týdnů a dodržovat zdravý životní styl.
Balení: 75 ml

269 Kč